#3

Sv. Urban

Sv. Urban
Sv. Urban
Sv. Urban
Sv. Urban
#3

Sv. Urban

Sculptures
515 zobrazení
19 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
20. 5. 2021 19:00

výška 73 cm
19. - poč. 20. století

19. - poč. 20. století, dřevo, řezané, pestře polychromované, jižní Německo, lehce poškozená polychromie. Přiloženo vývozní povolení