rozměr | 22,5 x 80 cm |
rok | kolem 1860 |
kolem 1860, kolorovaný lept/papír, značeno ve štočku vpravo dole gest. von Rybička, předloha V. Morstadt a C. Croll, zahnědlý papír, lehce poškozeno, sklo, rám
rozměr | 22,5 x 80 cm |
rok | kolem 1860 |