#4

Josef Rybička (1817 - 1872 - Panoramatický pohled na Prahu

#4

Drawings and Graphics
530 zobrazení
16 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
20. 5. 2021 19:00

22,5 x 80 cm
kolem 1860

kolem 1860, kolorovaný lept/papír, značeno ve štočku vpravo dole gest. von Rybička, předloha V. Morstadt a C. Croll, zahnědlý papír, lehce poškozeno, sklo, rám