Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#9
2
Vladimír Kovář
(1899)
Hřiby
#9
2
Vladimír Kovář
(1899)
Hřiby
325 zobrazení
6 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
24. 6. 2021 19:00
Vladimír Kovář
Prohlédnout autora
3. eAukce „Letní“ ArtKabinet
Aukční katalog
olej/plátno, 30 x 30 cm, nesignováno, na zadní straně štítek, rám
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript