Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#161
Karel Wünsch - Váza
#161
Karel Wünsch - Váza
Modern glass
53 zobrazení
4 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
30. 9. 2021 19:00
4. eAukce 100 + 100 ArtKabient
Aukční katalog
sklo kobaltové, hutně tvarované
výška 17 cm
1982
1932-2020
1982, unikát, signováno a datováno (2)
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript