technika | sklo čiré a a barevné, foukané a hutně tvarované |
rozměr | výška 36 cm |
rok | 1985 |
autor | 1943 |
1985, unikát, autorská práce, provedeno na huti sklárny Moser, signováno a datováno. Lit.: MERGL, Jan, PÁNKOVÁ, Lenka. Moser 1857-1997. Karlovy Vary: Moser, 1997, s. 251, obr. 271 (2)