#180

František Vízner - Váza Linea

František Vízner - Váza Linea
František Vízner - Váza Linea
František Vízner - Váza Linea
František Vízner - Váza Linea
#180

František Vízner - Váza Linea

Modern glass
193 zobrazení
35 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
30. 9. 2021 19:00

sklo kouřově hnědé, broušené, leštěné
výška 23,5 cm
2006
1936-2011

návrh 2006, provedení sklárna Moser, Karlovy Vary, signováno a číslováno F. Vízner 11/150, značeno Moser 150, původní nálepka výrobce, limitovaná série, model č. 3087 (3)