technika | sklo kouřově hnědé, broušené, leštěné |
rozměr | výška 23,5 cm |
rok | 2006 |
autor | 1936-2011 |
návrh 2006, provedení sklárna Moser, Karlovy Vary, signováno a číslováno F. Vízner 11/150, značeno Moser 150, původní nálepka výrobce, limitovaná série, model č. 3087 (3)