technika | sklo aqua, tavené ve formě, broušené a patinované |
rozměr | 45 x 40 cm |
rok | 2021 |
autor | 1972 |
2021, unikát, autorská práce, signováno a datováno Nízký 2021 (1)
rozměr | 45 x 40 cm |
rok | 2021 |
autor | 1972 |