technika | sklo barevné a opálové, lepené a broušené |
rozměr | průměr 36 cm, šířka 7,5 cm |
rok | 2019 |
autor | 1976 |
2019, unikát, autorská práce, signováno a datováno (3)
rok | 2019 |
autor | 1976 |