technika | barevné sklo, lepené, broušené, leštěné |
rozměr | 51 x 60 x 10 cm |
rok | 2010 |
autor | 1950 |
2010, unikát, autorská práce, signováno a datováno, Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)
rozměr | 51 x 60 x 10 cm |
rok | 2010 |
autor | 1950 |