#189

Tomáš Hlavička - Ikaros

Tomáš Hlavička - Ikaros
Tomáš Hlavička - Ikaros
Tomáš Hlavička - Ikaros
Tomáš Hlavička - Ikaros
#189

Tomáš Hlavička - Ikaros

Modern glass
89 zobrazení
28 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
30. 9. 2021 19:00

barevné sklo, lepené, broušené, leštěné
51 x 60 x 10 cm
2010
1950

2010, unikát, autorská práce, signováno a datováno, Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)