technika | sklo čiré, zatavená fólie,spékané, leštěné |
rozměr | výška 13 cm, průměr 26 cm |
rok | 2018 |
autor | 1950 |
2018, unikát, autorská práce, signováno a datováno (3)
rok | 2018 |
autor | 1950 |