technika | sklo ploché, skládané, perleť, stříbro, dřevěný rám |
rozměr | 45 x 45 cm |
rok | 2013 |
autor | 1972 |
2013, unikát, autorská práce, signováno a datovánona zadní straně Vystaveno: 2013 Špičky – Sklo jako koncept, GASK, Kutná Hora; 2014 Drak se probouzí. NG v Praze, Palác Kinských
(1)