#49

Empírový koflík s miskou "Pohled na Münster ve Freiburgu", Berlín

#49

Porcelain
308 zobrazení
8 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
30. 9. 2021 19:00

výška koflíku 10 cm, průměr misky 14 cm
19. století

19. století, porcelán, válcový tvar s převýšeným zlaceným uchem, na koflíku obdélný medailon s pestrou malbou, motiv náměstí s kašnou a gotickou věží Münsteru, zn. S.P.M., F. Schumann, Moabit, Berlín