rozměr | výška koflíku 10 cm, průměr misky 14 cm |
rok | 19. století |
19. století, porcelán, válcový tvar s převýšeným zlaceným uchem, na koflíku obdélný medailon s pestrou malbou, motiv náměstí s kašnou a gotickou věží Münsteru, zn. S.P.M., F. Schumann, Moabit, Berlín