Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
8
Ukřižování s anděly
#1
8
Ukřižování s anděly
1 limit
507 zobrazení
8 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
2. 12. 2021 19:00
5. eAukce 100 + 100 ArtKabinet
Aukční katalog
148,5 x 100 cm
18. století
18. století podle starší předlohy, olej/plátno fix. na novém plátně, Čechy, lehce poškozená malba, zlacený rám, přiloženo vývozní povolení
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript