#1

Ukřižování s anděly

Ukřižování s anděly
Ukřižování s anděly
Ukřižování s anděly
#1

Ukřižování s anděly

1 limit
507 zobrazení
8 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
2. 12. 2021 19:00

148,5 x 100 cm
18. století

18. století podle starší předlohy, olej/plátno fix. na novém plátně, Čechy, lehce poškozená malba, zlacený rám, přiloženo vývozní povolení