#11

Portrét muže v klobouku

Portrét muže v klobouku
Portrét muže v klobouku
Portrét muže v klobouku
Portrét muže v klobouku
#11

Portrét muže v klobouku

330 zobrazení
4 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
2. 12. 2021 19:00

48 x 38,5 cm
2. pol. 19. století

2. pol. 19. století, Rakousko, olej/plátno, zlacený rám