#125

Felix Průša - Velká mísa

Felix Průša - Velká mísa
Felix Průša - Velká mísa
Felix Průša - Velká mísa
#125

Felix Průša - Velká mísa

Modern glass
175 zobrazení
9 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
2. 12. 2021 19:00

sklo olovnatý křišťál, broušené
p. 39,5 cm, v. 5 cm
1967
1922-1999

návrh 1967, unikát, autorská práce, signováno a datováno FELIX PRŮŠA 1967 ORIGINAL PIECE (2)