technika | sklo olovnatý křišťál, broušené |
rozměr | p. 39,5 cm, v. 5 cm |
rok | 1967 |
autor | 1922-1999 |
návrh 1967, unikát, autorská práce, signováno a datováno FELIX PRŮŠA 1967 ORIGINAL PIECE (2)
rok | 1967 |
autor | 1922-1999 |