#156

Jiří Jetmar - Velká váza / Objekt

#156

Modern glass
121 zobrazení
5 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
2. 12. 2021 19:00

sklo čiré a v kouřové barvě, hranované, leštěné
v. 60 cm
1981
1950-2006

návrh 1981, unikát, autorská práce, signováno a datováno, Železný Brod (3)