technika | sklo čiré a v kouřové barvě, hranované, leštěné |
rozměr | v. 60 cm |
rok | 1981 |
autor | 1950-2006 |
návrh 1981, unikát, autorská práce, signováno a datováno, Železný Brod (3)
rozměr | v. 60 cm |
rok | 1981 |
autor | 1950-2006 |