technika | sklo oranžové a růžové, broušené, leštěné, lepené, spoje zlacené |
rozměr | 38,5 x 59 x 7,5 cm |
rok | 90. léta 20. století |
autor | 1924 - 2003 |
90. léta 20. století, unikát, autorská práce, nesignováno,
Provenience: Sbírka Jiří Bohdálek (1)