#158

Pavel Hlava - List

Pavel Hlava - List
#158

Pavel Hlava - List

Modern glass
501 zobrazení
145 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
2. 12. 2021 19:00

sklo oranžové a růžové, broušené, leštěné, lepené, spoje zlacené
38,5 x 59 x 7,5 cm
90. léta 20. století
1924 - 2003

90. léta 20. století, unikát, autorská práce, nesignováno,

Provenience: Sbírka Jiří Bohdálek (1)