#167

Jan Černý - Rodina

Jan Černý - Rodina
Jan Černý - Rodina
Jan Černý - Rodina
#167

Jan Černý - Rodina

Modern glass
166 zobrazení
21 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
2. 12. 2021 19:00

sklo čiré, tavené ve formě, broušené a leštěné
výška 31,5 cm
1907 - 1978

70. léta 20. století, značeno design J. Černý a věnování Pour  Annick Naudy původní nálepka Art Czechoslovakia (2)