technika | sklo čiré, tavené ve formě, broušené a leštěné |
rozměr | výška 31,5 cm |
autor | 1907 - 1978 |
70. léta 20. století, značeno design J. Černý a věnování Pour Annick Naudy původní nálepka Art Czechoslovakia (2)
rozměr | výška 31,5 cm |
autor | 1907 - 1978 |