technika | sklo čiré, tabulové, lepené |
rozměr | 52 x 45 x 15 cm |
rok | 2000 |
autor | 1922 - 2018 |
2000, unikát, autorská práce, signováno a datováno René Roubíček 2000
rozměr | 52 x 45 x 15 cm |
rok | 2000 |
autor | 1922 - 2018 |