#170

René Roubíček - Dopis

René Roubíček - Dopis
René Roubíček - Dopis
René Roubíček - Dopis
#170

René Roubíček - Dopis

Modern glass
197 zobrazení
70 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
2. 12. 2021 19:00

sklo čiré, tabulové, lepené
52 x 45 x 15 cm
2000
1922 - 2018

2000, unikát, autorská práce, signováno a datováno René Roubíček 2000