technika | sklo kobaltové, broušené, leštěné, oči z broušeného skla, lepené |
rozměr | v. 10,5 cm, d. 31 cm |
rok | 1980 |
autor | 1945 |
návrh 1980, unikát, autorská práce, signováno a datováno, přiložen certifikát autora, původní nálepka ART CZECHOSLOVAKIA (3)