technika | sklo čiré, přejímané ve spodní části topasem a granátem, broušené a leštěné |
rozměr | v. 16 cm, d. 19,5 cm |
rok | 1972 |
autor | 1924-2003 |
návrh 1972, signováno a datováno, provedení Borské sklo, Nový Bor, provoz EXBOR, Lit.: Glass Review. 1985, sv. 40, č. 9, s. 38, obr. 35 (3)