#173

Pavel Hlava - Váza

Pavel Hlava - Váza
Pavel Hlava - Váza
Pavel Hlava - Váza
#173

Pavel Hlava - Váza

Modern glass
116 zobrazení
6 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
2. 12. 2021 19:00

sklo čiré, přejímané ve spodní části topasem a granátem, broušené a leštěné
v. 16 cm, d. 19,5 cm
1972
1924-2003

návrh 1972, signováno a datováno, provedení Borské sklo, Nový Bor, provoz EXBOR, Lit.:  Glass Review. 1985, sv. 40, č. 9, s. 38, obr. 35 (3)