#204

Bünting Heinrich: Itinerarium Novi Testamenti To jest putování svatých, kniha druhá NZ, 1592

#204

Books
1 limit
425 zobrazení
21 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
2. 12. 2021 19:00

30 x 20 cm

Praha, Daniel Adam z Veleslavína, celkem 730 stran, této knihy je 84 stran, kniha pak plynule pokračuje titulem Politia historica až do strany 730, následují mapy z Putování svatých a registr, nepůvodní vazba z 19. století

Provenience: sbírka Josef Novák, Praha