rozměr | 30 x 20 cm |
Praha, Daniel Adam z Veleslavína, celkem 730 stran, této knihy je 84 stran, kniha pak plynule pokračuje titulem Politia historica až do strany 730, následují mapy z Putování svatých a registr, nepůvodní vazba z 19. století
Provenience: sbírka Josef Novák, Praha