#29

Caloni - Busta dívky - Alegorie Zimy

#29

Sculptures
275 zobrazení
28 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
2. 12. 2021 19:00

34 x 30 x 17 cm
konec 19. století

konec 19. století, bílý mramor, signováno Caloni