#39

Koflík s miskou

Koflík s miskou
Koflík s miskou
Koflík s miskou
#39

Koflík s miskou

Porcelain
262 zobrazení
5 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
2. 12. 2021 19:00

v. 6,5 cm, p. 14 cm

40. léta 19. století, pestře malované květy v hnědých kartuších, zlaceno, neznačeno, Čechy