#5

Biedermeierový portrét dívky s růží

#5

447 zobrazení
5 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
2. 12. 2021 19:00

43 x 35 cm
2. čtvrtina 19. století

2. čtvrtina 19. století, střední Evropa, olej/plátno, zlacený rám