#85

Secesní figurální podnos - WMF

#85

Antique
281 zobrazení
9 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
2. 12. 2021 19:00

v. 21 cm, š. 30 cm
počátek 20. století

počátek 20. století, zinkocínová slitina, stříbřeno, stojící dívka s holubicí, za ní miska ve tvaru dvou lotosových listů, WMF, značeno AK Cie, lehce otřeno, rozlepený spoj