#31

Pieta Šaštínská

Pieta Šaštínská
Pieta Šaštínská
Pieta Šaštínská
#31

Pieta Šaštínská

Sculptures
1 limit
119 zobrazení
5 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
1. 12. 2022 19:00

výška 25 cm
19. století

19. století, Slovensko, dřevo, řezané, zlacené, přiloženo vývozní povolení