#56

Vlastimil Kozák: Tání v polích

#56

Obrazy a kresby
59 zobrazení
6. 12. 2023 18:00

Vlastimil Kozák (1911–1997). Olej na sololitu, rozměr včetně rámu 39:147 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák 78. Rámováno