Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2
3
Cyril Chramosta
(1908 – 1990)
Sušení sítí
#2
3
Cyril Chramosta
(1908 – 1990)
Sušení sítí
1 limit
440 zobrazení
350 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 300 Kč
13. 12. 2021 19:00
Cyril Chramosta
Prohlédnout autora
17. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
Prodejce
Aukční dům Korunní
Sušení sítí, barevná litografie 15x39 cm (ve výřezu), číslo 12/50, signováno PD, datováno 1984
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript