banner

17. eAukce umění a starožitností

Online v 19:00

Obrazy, kresby, grafika, sochy, starožitnosti

13.12. (1 - 400)

14.12. (401+)

Limitace do 18.30 , živá aukce od 19.00 hod

Doporučené

Item image
Konečná cena:
17 000 Kč
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
Kentaur, bronz (pozdější odlitek), výška 37 cm, délka 30 cm, šířka 15 cm, signováno Picasso
Item image
Konečná cena:
125 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Eaux - Fortes et dessins (Osm leptů a kresby), Formát Imperial folio (65:50), původní plátěná vazba (titul tlačený ve zlatě na přední straně vazby), datováno Praha Štenc Jan, 1911, dílo obsahuje sedm leptů na ručním papíře a jednu mezzotintu na japanu (Ráno, Poledne, F. X. Šalda, Paní Švabinská, Matka a dcera, Pieta, Před snímáním s kříže, Bílá kamélie), všechny originální grafiky signovány autorem, dále čtrnáct heliogravur, výtisk číslo 23 (s francouzským textem Camilla Mauclaira), vydáno pouze 60 ks s francouzským textem, v tomto kompletním a luxusním stavu VELMI VZÁCNÉ
Item image
Konečná cena:
52 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Námluvy, olej na plátně, 50 x 70 cm
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Výhled do kraje, olej na kartonu, 36x50 cm, sign. PD O. Bubeníček, rámováno v pův. uměleckém rámu (nep. poškozen), zaskleno
Item image
Konečná cena:
44 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Rozkvetlá stráň, olej na lepence, 25x36 cm, kolem roku 1905, sign. LD Kaván
Item image
Konečná cena:
26 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Večer zářijový na Vltavě, olej na kartonu, 30x36 cm, sign. PD J. HOLUB 25, vzadu název díla, podpis autora a datace
Item image
Konečná cena:
135 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Kvetoucí vlčí máky, olej na kartonu, 50 x 65 cm
Item image
Konečná cena:
78 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Z Vysočiny, 35 x 25 cm, datováno 1947, olej na plátně