#320

Sada stříbrných kávových lžiček

#320

Silver
7 limitů
279 zobrazení
Vyvolávací cena: 200 Kč
1. 3. 2022 19:00

Prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Sada stříbrných kávových lžiček, zlaceno, puncováno 800/1000, délka lžičky 11,5 cm, váha 133,00 g