banner

18. eAukce umění a starožitností

Online v 19:00

Výtvarné umění a starožitnosti

1. 3. 2022 od 19 hod

Doporučené

Item image
Konečná cena:
30 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Cestou do Gentu 1996, barevná litografie, 66 x 49 cm - výřez, vzácná velkoformátová grafika
Item image
Konečná cena:
68 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Ještě Bezová duše, cínový reliéf, Částečně zlacené olovo, 15,5 x 15,9 cm, Certifikát pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek přiložen
Item image
Konečná cena:
24 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Mozartova malá noční hudba, kolorovná suchá jehla,1/1, varianta s kresbou, 48 x 31 cm -výřez,
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Z Podyjí, olej na kartonu, 50 x 65 cm,
Item image
Konečná cena:
60 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Kaplička na pobřeží, Dalmácie, olej na plátně, adj. na lepence, 50 x 65 cm
Item image
Konečná cena:
26 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Fantaskní krajina, olej, koláž na dřevě, 30,5 x 41,5 cm
Item image
Konečná cena:
5 500 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Dva klauni z Boloni, olej na kartonu, 25x25 cm, sign. LD, vzadu autorsky popsáno, plus DNA auutora. Jeden ze čtyř obrazů za které Jiř íMáška získal v Bologniv roce 2017 hlavní cenu za malbu.
Item image
Konečná cena:
19 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Žena v šatech, kolorovaný linoryt, 22,5x17 cm, sign. PD V Špála 17, rámováno pod sklem
Item image
Konečná cena:
28 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Králíčci, tuš na kartonu, 12,5x19 cm, sign. PD Jos. Lada
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Postava s petrolejkou, akryl na sololitu, 57,5x45 cm včetně autorského rámu, sign NU 98 BORIS JIRKŮ
Item image
Konečná cena:
28 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Zimní krajina, olej na plátně, 64x84 cm, sign. LD G. MACOUN
Item image
Konečná cena:
13 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Zřícenina hradu Valečov, olej na plátně lepeném na slabém kartonu, 49x65 cm, sign. LD K. Schadt, PD popsáno
Item image
Konečná cena:
50 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Na poli, kvaš na lepence, 50x66 cm, sign PD Lolek St., posouzeno PhDr. M. Zachař, ex aukce 1. art Consulting Brno z 13. 5. 2001, pol. 170, vyv. Cena 28 000 Kč
Item image
Konečná cena:
8 500 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Kopec, olej na plátně, 30x25 cm, sign. PD I. Ouhel 09, olištováno, vzadu autorsky popsáno a datováno