konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
57
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 25 000 CZK

16. Jaroněk Bohumír

Obilné pole

technika olej na kartonu
rozměr 40 x 44 cm
signatura PD B. Jaroněk
rám Rámováno
autor 1866-1933