datum aukce 20. 10. 2020 19:00
13
310
prodáno za: 13 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

28. Born Adolf

Sen noci svatojánské

technika barevná litografie
rozměr 29 x 20 cm
signatura VD A. Born
rám Rámováno
autor 1930-2016

7****6 13 500 CZK 20. 10. 2020 19:25:57
1****4 13 000 CZK 20. 10. 2020 19:25:51
7****6 12 500 CZK 20. 10. 2020 19:25:35
4****9 12 000 CZK 20. 10. 2020 19:25:22
7****6 12 000 CZK 20. 10. 2020 19:25:22
4****9 11 500 CZK 20. 10. 2020 19:25:22
1****7 11 000 CZK 20. 10. 2020 19:25:22
4****9 10 500 CZK 20. 10. 2020 19:25:09
1****7 10 000 CZK 20. 10. 2020 19:25:09
4****9 9 500 CZK 20. 10. 2020 19:24:56
7****7 9 000 CZK 20. 10. 2020 19:24:56
4****9 8 500 CZK 20. 10. 2020 19:24:51