#37

Robert Cook
(1952)

Two Beauties in the New York

COOK Robert (1952)
COOK Robert (1952)
COOK Robert (1952)
COOK Robert (1952)
COOK Robert (1952)
#37

Robert Cook
(1952)

Two Beauties in the New York

4 limity
309 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
14. 6. 2022 19:00

Prodejce
Aukční dům korunní

Two Beauties in the New York, olej na jartonu, 50x100 cm, sign. LD, vzadu autoský název