banner

20. eAukce umění a starožitností

Online v 19:00

Výtvarné umění a starožitnosti

14. 6. 2022 od 19 hod

Doporučené

Item image
Konečná cena:
28 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Nejnovější čílso cirkusu Medrako, litografie, 1999, 43 x 53 cm
Item image
Konečná cena:
2 800 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Náramek, Ag, granáty, průměr 8,8 cm
Item image
Konečná cena:
62 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Cesta mezi poli, olej na kartonu, 40,5 x 53,5 cm. Posouzeno PhDr. Michael Zachař. Předchozí prodej Galerie Art Praha 2009
Item image
Konečná cena:
22 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Lodě na pobřeží, olej na kartonu, 36 x 70 cm
Item image
Konečná cena:
34 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Kytice pro štěstí, lept s kresbou, 1/1, 1988, vzácný exemplář!, 32,5 x 41,5 cm (výřez), 62 x 73 cm (s rámem)
Item image
Konečná cena:
2 400 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Zítiší s hrozny, jablky a švestkami, pastel na kartonu, 27x37 cm, sign. LD Jindra schmidt 1944, rámováno pod sklem
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Vysoké nebe, olej na kartonu, 22x29 cm, sign. LD O. Bubeníček, vzadu popsáno a datováno 1926
Item image
Konečná cena:
7 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Two Beauties in the New York, olej na jartonu, 50x100 cm, sign. LD, vzadu autoský název
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Jaro (Horka Kostelecká), olej na kartonu, 22x25 cm, sign. PD J. Honsa 1922, vzadu autorský název a popis
Item image
Konečná cena:
4 800 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Na potoce, olej na kartonu, 52x32,5 cm, nesign., vzadu razítko autora, dále čk. 545 Na potoce a č. 923 Vintgar, Soutěska Vintgar, patří k největším a nejznámějším lákadlům Slovinska
Item image
Konečná cena:
105 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Letní obraz, olej na sololitu, 70x66,5 cm, sign. PD Smetana 74, vzadu podpis, název, datace a rozměr
Item image
Konečná cena:
50 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Kytice, olej na kartonu, 47x55 cm, sign. PD A. Hudeček
Item image
Konečná cena:
13 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Zátiší s karafiáty ve váze a knihou / Dvůr se stromem, oboustranný obraz na překližce, 60x70 cm, sign. na rubu JÁNUŠ KUBÍČEK 1937, uvedeno v soupisu díla www.art-kubicek.cz pod č. DJK 6024/X a DJK 1437