konec limitování 24. 03. 2021 18:00
datum aukce 24. 03. 2021 19:00
2
99
2
aktuální cena: 2 100 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

13. Dvořáček Zdeněk

Svět kolem nás

technika olej na plátně
rozměr 65 x 50 cm
rám Rámováno
autor 1929-1988