datum aukce 24. 03. 2021 19:00
3
255
prodáno za: 2 200 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

13. Dvořáček Zdeněk

Svět kolem nás

technika olej na plátně
rozměr 65 x 50 cm
rám Rámováno
autor 1929-1988

*****5 2 200 CZK 24. 03. 2021 19:06:07