#25

PROKOP Antonín (1794-1869): Princ Viktorin

#25

tempera
278 zobrazení
3 700 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
1. 1. 2023 17:00
98. aukce Antik Mašek
98. aukce Antik Mašek

Tempera, dřevěná deska, 23 x 18 cm, signováno, datováno 1828, poškozeno plísní, na zadní straně novodobý popis, dobové zbytky pečetí, sklo, původní rám.