banner

98. aukce Antik Mašek

Dovolujeme si Vás pozvat k on-line aukci výtvarného umění a starožitností
Online v 17:00

Připravili jsme pro vás 203 položek. Výtvarné umění, sklo, starožitnosti, nábytek, sběratelsky zajímavé předměty.

Doporučené

Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
500 Kč
Barevný dřevořez, papír lehce poškozen drobnými skvrnami, 29 x 29,5 cm, signováno a popsáno tužkou, na zadní straně razítko Galérie umění Karlovy Vary, pasparta, sklo, datováno 1907, pasparta, sklo, rám.
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Mědiryt kolorovaný akvarelem, 31 x 40 cm, značeno a popsáno v desce, list původně používán do optického prohlížeče, proto je text v horní části obráceně, pasparta, sklo, rám.
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Akvarel, papír, 15,5 x 10 cm, signováno málo výrazně a nečitelně, 1. polovina 19. stol., sklo, kovový rámeček.
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
Tempera, dřevěná deska, 23 x 18 cm, signováno, datováno 1828, poškozeno plísní, na zadní straně novodobý popis, dobové zbytky pečetí, sklo, původní rám.
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Olej, plech, 36 x 28 cm, nesignováno, 2. pol. 18. stol., původní rám.
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Z volné ruky točená keramika, výška 26 cm, malba na glazuře, motiv madony, vespod značka a datum 1759/6, pod uchem datum 1766.
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
800 Kč
Tempera, papír lehce poškozen, 32 x 26 cm, signováno, datováno 1807, volný list.
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
Tři křesla, sofa, bohatě vyřezávaná dřevěná konstrukce zlacená, vespod na krycí textilii razítko „Ambros Gerzabek, Wien“, křeslo výška 80 cm, šířka 82 cm, hloubka 50 cm. Sofa má výšku 90 cm, délka 130 cm, hloubka 55 cm, jedno křeslo poškozené, brokátové čalounění poškozené skvrnami, počátek 19. stol.
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
Figury postav a zvířat lidového charakteru, dřevěná skříňka má boční hrany zkosené, výška 49 cm, šířka 60,5 cm, hloubka 37,5 cm, výška figurek 8-12 cm, Králíky, kolem roku 1900. Přiloženo osvědčení NPÚ Plzeň k trvalému vývozu.
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Velká konvice s víčkem, malá konvice s víčkem, dvě konvičky, cukřenka, lžička, stříbro, RU puncovní značky Diana S-30, ryzost 800/1000, celková hmotnost 1.420 g, 90. léta 19. stol., drobná poškození.