#29

ANONYM: Josef II

ANONYM: Josef II
ANONYM: Josef II
ANONYM: Josef II
ANONYM: Josef II
#29

ANONYM: Josef II

Oil
10 limitů
641 zobrazení
22 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
1. 1. 2023 17:00
98. aukce Antik Mašek
98. aukce Antik Mašek

Olej, plech, 36 x 28 cm, nesignováno, 2. pol. 18. stol., původní rám.