#74

PLATZER Leopold (? – 1853): Karlovarští ostrostřelci

#74

tempera
5 limitů
261 zobrazení
11 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 800 Kč
1. 1. 2023 17:00
98. aukce Antik Mašek
98. aukce Antik Mašek

Tempera, papír lehce poškozen, 32 x 26 cm, signováno, datováno 1807, volný list.