Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#74
9
PLATZER Leopold (? – 1853): Karlovarští ostrostřelci
#74
9
tempera
5 limitů
261 zobrazení
11 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 800 Kč
1. 1. 2023 17:00
98. aukce Antik Mašek
Aukční katalog
Tempera, papír lehce poškozen, 32 x 26 cm, signováno, datováno 1807, volný list.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript