Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#17
V. Janota
#17
V. Janota
339 zobrazení
8 000 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
9. 5. 2021 18:00
4. eAukce starožitností a výtvarného umění
Aukční katalog
Stav viz fotografie
Výjev z prodané nevěsty, olej na plátně 44 x 64 cm. 2.pol 19. století
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript