banner

4. eAukce starožitností a výtvarného umění

Online v 18:00

Začátek živé aukce 9. 5. 2021 v 18.00 hod., konec limitní části v 17.00 hod.

živě LiveBid.cz

Doporučené

Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
Ludvík Kuba – Zátiší s jablky, olej na kartony, 33x25cm, s rámem 48x40cm, signováno LD L. Kuba, obraz pravděpodobně z roku 1904, zezadu signován
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Ag 800/1000 celková hmotnost 2160g
Item image
Konečná cena:
8 200 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Jantarový šperk se stříbrnou montáží z pozůstalosti po herečce Heleně Růžičkové. 8X6x3 cm bez řetízku
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
24 200 Kč
585/1000, 3,21 g, dia. 0,72 ct, na diamant přiložen certifikát
Item image
Konečná cena:
800 Kč
Vyvolávací cena:
700 Kč
Čína, malba emailem na figuře, kolem 1920-1930 a porcelánová, Výška 17 cm.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
Mechanický strojek, po natažení s otáčí a hraje, výška 23 cm, Německo
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Secesní skleněný nástolec s montáží v podobě sochy koně. Luxusní provedení. Výška 57 cm, šířka 33 cm.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
Viki, bronz, výška 33 cm, značeno dole Gutfreud, pozdější odlitek
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
František I. Rakouský, kombinovaná technika na papíře, rámováno, zaskleno 55x42 cm. Rám 68x55 cm.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
Univerzální nůž, SG 42,32cm, originální nesehnatelný kus. Jediná vada, lehce prasklá střenka. 32 cm.