Přívěs "Ženský akt" českomoravský citrín, závěs zlato puncované platnou puncovní značkou. Signováno písmenem S (Soukup Josef) datováno 87 (1987). Ryzost zlata 585/1000, hmotnost 15,35 g btto, výška 4,2 cm Soukup Josef: Sklářský výtvarník, šperkař, glyptik, medailér, pedagog, designér. Studium na Odborné škole šperkařské v Turnově, Uměleckoprůmyslové škole v Praze u Františka Kysely a Karla Štipla a na École des Beaux Arts v Paříži. Byl asistentem profesora Karla Štipla, docentem v ateliéru Stanislava Libenského, v roce 1997 byl jmenován profesorem ateliéru Sklo, šperk, glyptika.