#15

Neumann Alexander (*1937)

Neumann Alexander (*1937)
Neumann Alexander (*1937)
Neumann Alexander (*1937)
#15

Neumann Alexander (*1937)

381 zobrazení
25 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

"Pouliční muzikant" olej na sololitu, signováno vpravo dole ALEX N (Neumann), současná práce. Obraz patří do souboru děl, které malíř namaloval po svém návratu ze Španělska. Do aukce získáno přímo od autora. ___62,5 x 53,5 (70 x 61) cm ___O AUTOROVI: Neumann Alexander (*1937) Figurální malbu studoval u prof. Skácela a prof. Kotoučka v Brně. Jeho pozdější tvorbu nejvíce ovlivnil Bohumil Matal, jehož ateliér často navštěvoval. Velkým zdrojem inspirací mu byl pobyt ve Španělsku, kde strávil několik let. Nyní žije a tvoří v Benešově.