archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
729
prodáno za: 110 000 CZK
vyvolávací cena: 110 000 CZK

14. Čapek Josef

Letňáskové - ilustrace ke knize P. Sula: Letňáskové, odborná expertiza PhDr. Pavla Pečinková

technika malba tuší
rozměr 30 x 40,5 cm
rok 1931
signováno sign. PD Josef Čapek 1931
autor (1877-1945)

Sál 110 000 CZK 09. 10. 2016 13:54:10