datum aukce 08. 10. 2017 13:30
328
prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 29 000 CZK

101. Miler Zdeněk

Přines mi, jářku, plátno … - originální dílo pro animaci kresleného filmu Jak krteček ke kalhotkám přišel, skládající se z pozadí kresleného na kartonu a animované části filmu kreslené na speciální fólii - ultrafánu.

rok 1957
signatura značeno na fólii Zdeněk Miler 57
technika kombinovaná technika, kresba na fólii (ultrafán), k
velikost 24,5 x 33 cm
autor 1921 - 2011