datum aukce 08. 10. 2017 13:30
383
prodáno za: 340 000 CZK
vyvolávací cena: 180 000 CZK

103. Saudek Kája

Kýč je když … - PD název díla autorem

signatura sign. PD Saudek
technika olej, plátno
velikost 90 x 75 cm
autor 1935 - 2015