datum aukce 08. 10. 2017 13:30
431
prodáno za: 160 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

17. Feigl Bedřich

Apollon a Dafne - na rubu štítek s popisem díla

signatura sign. LD Feigl
technika olej, sololit
velikost 82 x 60 cm
autor 1884 - 1965

5****5 160 000 CZK 09. 10. 2017 10:29:26