datum aukce 08. 10. 2017 13:30
595
prodáno za: 140 000 CZK
vyvolávací cena: 75 000 CZK

61. Kaván František

Zimní krajina

signatura sign. PD Kaván
technika olej, karton
velikost 50 x 65 cm
autor 1866 - 1941